BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Anime adata: “MM!” ir “Seitokai Yakuindomo”

Iki šiol šiek tiek vengiau anime komedijų. Taip jau atsitiko, kad labai sudomino “MM!” aprašymas ir nusprendžiau pabandyti. Taip jau atsitiko, kad pažiūrėjus norėjosi dar, o rimti anime atrodė pernelyg rimti… Pristatau jums… “MM!”

Šio gan keisto ir absurdiško anime istorija pasakoja apie moksleivį Taro, kuris būtų visai normalus, jei ne vienas “bet”… Jis visiškas mazochistas. Bijodamas, kad tai gali atsiskleisti jis nusprendžia pagalbos ieškoti “Paskutinės instancijos” klube, kuriame sprendžiamos įvairiausios mokinių (ir ne tik) problemos. Paradoksas, bet Taro gydyti su dideliu entuziazmu imasi visiška sadistė Mio, įsitikinusi, jog yra dievas… Turbūt nereikia sakyti, kiek daug naudos iš tokio… “gydymo”.

Kiekviena serija vis kitokia. Vos ne kas antras mokinys turi kokių nors iškrypimų ar problemų. Mergina klaikiai bijanti vyrų, medicinos seselė pamišusi dėl gražių merginų fotografavimo, mergaitė - genijus, siekianti paversti visus žmones iškrypėliais… Tai tik keli keisti veikėjai nuolat keliantys keistas situacijas.

Keista, bet visa ši absurdiška nesąmonė ne tik linksmai žiūrisi, bet ir yra gana įdomi. Dar keisčiau, kad nepaisant veikėjų - iškrypėlių, šiame anime nėra nieko pernelyg nepadoraus…

Taip jau atsitiko, kad po “MM!” norėjosi dar. SY veikėjas - Tsuda perėjo į privačią mokyklą, kuri dar pernai buvo tik mergaičių mokykla. Atsidūręs moterų kompanijoje jis per prievartą yra paskiriamas mokinių tarybos nariu. Būtent apie šią tarybą ir sukasi anime veiksmas. Kitos tarybos narės gan keistos: prezidentė Shino, nuolat galvojanti apie aną galą (ar tiksliau besistengianti kovoti su šiomis mintimis), Aria - turitinga ir gerai išauklėta mergina karts nuo karto numetanti kokį “sunkų” bairį (dažniausiai taip pat apie aną galą) ir Hagimura - dėl ūgio kompleksuojanti mokinė, kurios IQ 180. Dar yra tarybos veiklą prižiūrinti mokytoja, linkusi į seksualinį priekabiavimą. žodiu kompanija nenusileidžianti “MM!”

Kitaip nei “MM!” šitas anime tikrai yra purvinas. Labai. Tačiau nepaisant to, kad dauguma visi bairiai yra apie aną galą, jis žiūrisi pakankamai gerai. Į antrą pusę SY tampa labiau nuspėjamas nei MM!, bet apskritai vis tik išlieka geras.

Abu šie anime sukėlė man daugiau ir žiauresnių juoko priepuolių nei dauguma holivudo komedijų. Ir galiu pasakyti - noriu dar.

Toliau žadu kada nors pakeverzoti apie “Code Geass”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

KitokiaFeja2011-03-15 00:07

Pasidalink ir kitais atradimais :)
Jei kada uzklius pavadinimai uz akiu, parsisiusiu, nes aprasymai visai idomus pasirode :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras