BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Muzika Tavo ausims (”Aina. The metal opera”) ir atsinaujinęs Mėsgalis.

Kadangi nusprendžiau šiek tiek atnaujinti blogą, ta progą, kad ir baisiai neturėdamas laiko (egzaminai), parašysiu apie mane sužavėjusį projektą muzikinį projektą.

Aina - tai metalo opera, kurią kūrė daugiau nei 30 profesionalių atlikėjų iš įvairių žinomų grupių. Kūrime dalyvavo net berniuku choras. Apskritai, techninė dalis - įspūdinga. Tai - sudėtingas elektrinių gitarų, orkestro, klavišinių instrumentų bei puikių balsų derinys.

“Aina” vadinama opera ne be reikalo. Visą kūrinį vienija siužetas, kiekvienas veikėjas turi savo balsą. Veiksme dalyvauja ne tik herojai, bet ir pasakotojas, dievai stebintys veikėjus.

—SPOILERIAI—

Kiekviena opera privalo turėti siužetą. “Aina: Days of Rising doom” pasakoja apie nuostabią karalystę, kuri niekada nematė karo, nelaimių, skausmo. Deja, vieną dieną pas karalių atvyksta žyniai ir praneša, jog ateina siaubingi skausmo ir nevilties laikai. Valdovas juos išvadina kvailiais ir išvaro iš miesto. Čia pristatomas meilės trikampis tarp dviejų karaliaus sūnų ir gražulės vardu Oria.

Po tėvo mirties, jo sūnus Torek gauna sostą, tačiau jaučiasi pažemintas ir įniršęs pabėga iš karalystės, nes Orios ranka atiteko broliui Talon’ui. Torek’as prisiekia sunaikinti savo šalį. Na o nuo čia manau įmanoma įsivaizduoti, kas buvo toliau…

———————————-

Tipiškas fantasy siužetas, kuris stebėtinai puikiai dera su galingomis elektrinės gitaros ir orkestro partijomis.

Paklausyti verta. Nesvarbu ar kreivai žiūrite į fantasy, į metalą ar šiaip esat žvairas, tai yra vienas iš įspūdingesnių projektų, statytinas šalia tokių kaip “Avantasia”.

Keletas kūrinių iš albumo:

TU TAMBS AP!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras